Partneři v sezóně 2018:

 

 

 

Petr Fulín se těší na domácí závodní víkend

26.04.2018

Druhou zastávkou šampionátu TCR Germany je mostecký Autodrom, tedy trať, kterou Petr Fulín zná jako své boty. Po úspěšné premiéře v nové sérii se český jezdec pokusí nasbírat nové zkušenosti s povzbuzováním domácího publika.

Navzdory sedmému a druhému místu před dvěma týdny zůstává Fulda obezřetný: "Oschersleben ukázal, jak silná konkurence v sérii TCR Germany je, každý detail může rozhodnout o umístění, neboť v poli jsou malé rozestupy. Proto si pouze přeji, aby všechno bylo v pořádku a my si spolu s fanoušky užili příjemný víkend." Přesun na domácí trať se může jevit jako snadná záležitost, kvůli přítomnosti řady partnerů je ale tým v zápřahu jako jindy. "Čekáme hodně fanoušků i partnerů a chceme jim dopřát co nejlepší zážitek, takže přípravy jsou stejné jako na jakýkoliv jiný závod. Věřím, že nám vyjde vstříc i počasí," láká k návštěvě druhého víkendu TCR Germany Petr Fulín.

Fuldovy výkony lze během víkendu sledovat prostřednictvím livetimingu, na Internetu je možné také sledovat stream ze závodů a tradiční informace bude tým dodávat také i na Fuldovu stránku na Facebooku.

 

Harmonogram závodního víkendu TCR Germany v Mostě

 

pátek 27. dubna

09:00 trénink 1

13:55 trénink 2

17:50 kvalifikace 1

18:20 kvalifikace 2

sobota 28. dubna

11:50 1. závod

neděle 29. dubna

11:45 2. závod

Foto k novince: Petr Fulín se těší na domácí závodní víkend

Zpět na seznam novinek