Partneři v sezóně 2018:

 

 

 

Partneři pro rok 2018

SEAT

www.seatole.cz www.seat-sport.cz

www.seat.cz

Fullin Race Academy

V sezóně 2018 Petr Fulín nastupuje s licencí soutěžícího FULLIN RACE ACADEMY. Závodní akademie, kterou založil majitel Vekra racing teamu Petr Fulín jako jeden ze svých sportovních projektů, je zaměřena na individuální i skupinový coaching, výuku sportovní jízdy pro širokou veřejnost a také na výchovu talentovaných jezdců.

www.fullinrace.cz

VEKRA okna

Společnost VEKRA okna existuje na českém trhu otvorových výplní již 20 let. Dnes je VEKRA vlajkovou značkou společnosti Window Holding a.s., která vznikla spojením a právní fúzí tří nejvýznamnějších výrobců otvorových výplní v České republice, čímž se stala největším výrobcem oken na českém trhu s podílem cca 15 %. Během krátkého období dokázala společnost Window Holding zvýšit tržní podíl na tuzemském trhu a v současné době je jednou z nejlépe prosperujících okenářských společností v České republice. Společnost prezentuje tři značky, kromě značky VEKRA jsou to Otherm a TWW. Společnost se může pyšnit svými pěti moderními závody, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a v moravském Zašové. Window Holding zaměstnává okolo 1000 zaměstnanců. VEKRA je považována za jedničku na českém trhu, na kterém existuje již více než 20 let. Značka VEKRA představuje kompletní portfolio výrobků ze všech materiálů včetně hliníkových fasádních systémů a je zaměřena na koncového zákazníka. Prostřednictvím obchodní sítě s více než 70 obchodními zastoupení po celé České republice je blízko svým zákazníkům a může přispět k tomu, aby se výměna oken stala vesměs příjemným zážitkem a pozitivní změnou v jejich bydlení.

www.vekra.cz

VEXTA

VEXTA

www.vexta.cz

Asseco Solutions

Asseco Solutions, a.s., je největším producentem podnikových informačních systémů na českém a slovenském trhu. Softwarové aplikace HELIOS jsou distribuovány i na dalších trzích v rámci střední Evropy. Společnost Asseco Solutions se zabývá nejen vývojem, ale také implementací a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení. Produktové portfolio sahá od informačních systémů pro nejširší spektrum podniků, zabývajících se výrobou, obchodem či službami, přes produkty pro oblast veřejné správy, až po např. produkty pokrývající specializované potřeby ubytovacích a stravovacích zařízení. Všechny produkty jsou doplněné širokou nabídkou služeb a partnerských programů. Kromě základních modulů a funkcionalit poskytují též řešení pro jednotlivé oblasti podnikání, tzv. „oborová řešení“. Asseco Solutions je nositelem certifikátu kvality ISO 9001:2008 a je členem nadnárodní skupiny ASSECO Group. Na konci roku 2010 v Asseco Solutions pracovalo celkem 479 lidí a obrat za rok 2010 činil více než 648 mil. CZK. Asseco Solutions pomáhá firmám, aby byly úspěšné v jejich podnikání. Díky našim službám se mohou plně věnovat svým aktivitám, starost o informační systémy přenechávají nám. V každém okamžiku ctíme vztah s našimi zákazníky i pracovníky, lpíme na pověsti důvěryhodného partnera.

www.assecosolutions.eu

TOPLAC

TOPLAC

http://www.toplac.cz

Motorex

Již více než 90 let největší nezávislý podnik ve Švýcarsku zušlechťuje oleje – zkoumá, vyvíjí a vyrábí inovační maziva, která již zdomácněla na světových trzích. Kompletní sortiment značky MOTOREX zahrnuje v současné době více než 1500 produktů, na jejichž vývoji se podílí přes 200 pracovníků, vysoce specializovaných techniků, chemiků a inženýrů. Měřitelná kvalita výrobků MOTOREX se odráží v certifikaci dle normy ISO 9001. Produkty MOTOREX se nepřetržitě zdokonalují. Proto si BUCHER AG LANGENTHAL vyhrazuje právo měnit kdykoliv technické údaje v tomto prospektu bez předešlého oznámení. Zákaznický servis Vám rád zodpoví prostřednictvím dovozce firmy AM-PROFI Vaše technické dotazy. MOTOREX® a veškeré použité označení produktů jsou mezinárodně chráněnými značkami. Chyby a opomenutí vyhrazeny.

www.motorexcz.com

Hankook

Hankook performance tyres

www.hankook.com/cz

Würth

Celosvětový obchod s upevňovacím a montážním materiálem je základním kamenem skupiny Würth. Kompetence, kvalita a blízkost k zákazníkovi přitom tvoří základy našeho konání. Se současným počtem více než 100.000 produktů pro řemesla a průmysl se z původního specialisty na šrouby stal odborník na montážní techniku. Během pěti desetiletí dovedl prof. Dr. h. c. Reinhold Würth, který v roce 1954 převzal po předčasné smrti svého otce tehdy dvoučlennou firmu, tento podnik až mezi největší obchodní firmy na celém světě. Jedná-li se o šrouby, jejich příslušenství, hmoždinky, chemicko-technické produkty, kování pro nábytek a stavební kování, nářadí, stroje, instalační materiál, drobné díly pro automobily, jakož i zásobovací a odběrové systémy, je Würth tou správnou kontaktní osobou. Nároky více než 3 milionů zákazníků z celého světa na produkty a služby společnosti Würth jsou pro její pracovníky velkou výzvou. V mnoha pobočkách po celé České republice a více jak 400 společnostech v 80 zemích světa s cca 63.500 spolupracovníky v roli kompetentních partnerů stará o všechny otázky a přání našich zákazníků. Okruh zákazníků přitom zahrnuje řemesla spojená s automobily, tak i řemesla zpracovávající dřevo a kovy přes stavební firmy až po průmyslové podniky.

www.wuerth.cz

KOSCOM

KOSCOM

www.hodinky-koscom.cz

Ulbrich

Ulbrich Group poskytuje komplexní řešení v oblasti hydraulicky poháněných strojů, lisovacích, polohovacích a montážních strojů, zařízení pro monitorování hydraulických strojů a zkušebních lisů atd. Ulbrich Group se kromě činností týkajících se lisování, spojování a montáže různých mechanických komponentů se také specializuje na prodej a marketing různých průmyslových maziv, lepidel a dalších chemikálií.

www.ulbrich.cz