Partneři v sezóně 2017:

 

 

Partneři pro rok 2017

SEAT

www.seatole.cz www.seat-sport.cz

www.seat.cz

Křenek Motorsport

Společnost Křenek Motorsport vznikla začátkem roku 1996. Mezi její hlavní činnosti patří prodej techniky a oděvů pro motorsport . V České republice zastupuje značky Alpinestars, ISA-Racing, Sachs, ELF a další významné výrobce. Zavodní tým, který se dnes prezentuje především v závodech na okruzích, byl v minulosti aktivní i v rallye (1999 - Rallye San Remo a britská Network Q rally) a závodech do vrchu. Po úspěšné sezóně 2005, v níž Křenek Motorsport získal všechny tituly (okruhy, vrchy i automobilové soutěže), se začal angažovat mimo Českou republiku ve Formuli Renault. V roce 2007 získal s Adamem Koutem titul mistra LO FR-2.0 a dodnes je aktivní ve World Series by Renault. Křenek Motorsport se věnuje i výchově talentované mládeže. Od roku 2000 funguje nejen jako promotér Národní formule ale i jako její aktivní účastník. Zpočátku s formuli FiKS vlastni výroby, ve které nastartovali svou kariéru Josef Král a Adam Kout. Od roku 2010 pak Křenek Motorsport figuruje jako tovární tým italského výrobce Gloria Cars. Společně s HP media je Křenek Motorsport spoluzakladatelem a provozovatelem úspěšné soutěže FormulaStar, ze které vzešli vycházející hvězdy Jan Skála a Gabriela Jílková. V neposlední řadě pak Křenek Motorsport ve spolupráci s Renault Sport organizuje Renault Clio Cup Bohemia.

www.krenekmotorsport.cz

VEKRA okna

Společnost VEKRA okna existuje na českém trhu otvorových výplní již 20 let. Dnes je VEKRA vlajkovou značkou společnosti Window Holding a.s., která vznikla spojením a právní fúzí tří nejvýznamnějších výrobců otvorových výplní v České republice, čímž se stala největším výrobcem oken na českém trhu s podílem cca 15 %. Během krátkého období dokázala společnost Window Holding zvýšit tržní podíl na tuzemském trhu a v současné době je jednou z nejlépe prosperujících okenářských společností v České republice. Společnost prezentuje tři značky, kromě značky VEKRA jsou to Otherm a TWW. Společnost se může pyšnit svými pěti moderními závody, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a v moravském Zašové. Window Holding zaměstnává okolo 1000 zaměstnanců. VEKRA je považována za jedničku na českém trhu, na kterém existuje již více než 20 let. Značka VEKRA představuje kompletní portfolio výrobků ze všech materiálů včetně hliníkových fasádních systémů a je zaměřena na koncového zákazníka. Prostřednictvím obchodní sítě s více než 70 obchodními zastoupení po celé České republice je blízko svým zákazníkům a může přispět k tomu, aby se výměna oken stala vesměs příjemným zážitkem a pozitivní změnou v jejich bydlení.

www.vekra.cz

VEXTA

VEXTA

www.vexta.cz

Asseco Solutions

Asseco Solutions, a.s., je největším producentem podnikových informačních systémů na českém a slovenském trhu. Softwarové aplikace HELIOS jsou distribuovány i na dalších trzích v rámci střední Evropy. Společnost Asseco Solutions se zabývá nejen vývojem, ale také implementací a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení. Produktové portfolio sahá od informačních systémů pro nejširší spektrum podniků, zabývajících se výrobou, obchodem či službami, přes produkty pro oblast veřejné správy, až po např. produkty pokrývající specializované potřeby ubytovacích a stravovacích zařízení. Všechny produkty jsou doplněné širokou nabídkou služeb a partnerských programů. Kromě základních modulů a funkcionalit poskytují též řešení pro jednotlivé oblasti podnikání, tzv. „oborová řešení“. Asseco Solutions je nositelem certifikátu kvality ISO 9001:2008 a je členem nadnárodní skupiny ASSECO Group. Na konci roku 2010 v Asseco Solutions pracovalo celkem 479 lidí a obrat za rok 2010 činil více než 648 mil. CZK. Asseco Solutions pomáhá firmám, aby byly úspěšné v jejich podnikání. Díky našim službám se mohou plně věnovat svým aktivitám, starost o informační systémy přenechávají nám. V každém okamžiku ctíme vztah s našimi zákazníky i pracovníky, lpíme na pověsti důvěryhodného partnera.

www.assecosolutions.eu

TOPLAC

TOPLAC

http://www.toplac.cz

Motorex

Již více než 90 let největší nezávislý podnik ve Švýcarsku zušlechťuje oleje – zkoumá, vyvíjí a vyrábí inovační maziva, která již zdomácněla na světových trzích. Kompletní sortiment značky MOTOREX zahrnuje v současné době více než 1500 produktů, na jejichž vývoji se podílí přes 200 pracovníků, vysoce specializovaných techniků, chemiků a inženýrů. Měřitelná kvalita výrobků MOTOREX se odráží v certifikaci dle normy ISO 9001. Produkty MOTOREX se nepřetržitě zdokonalují. Proto si BUCHER AG LANGENTHAL vyhrazuje právo měnit kdykoliv technické údaje v tomto prospektu bez předešlého oznámení. Zákaznický servis Vám rád zodpoví prostřednictvím dovozce firmy AM-PROFI Vaše technické dotazy. MOTOREX® a veškeré použité označení produktů jsou mezinárodně chráněnými značkami. Chyby a opomenutí vyhrazeny.

www.motorexcz.com

Permabond

Permabond

Molykote

Molykote

KOSCOM

KOSCOM

www.hodinky-koscom.cz

.A.S.A. Česká republika

Firma .A.S.A. byla založena v roce 1988 v Rakousku a v relativně krátkém období se stala jednou z nejvýznamnějších evropských firem zabývajících se nakládáním s odpady a poskytováním komunálních služeb. V České republice působí od roku 1992 a dnes patří k největším a nejperspektivnějším společnostem v odpadovém hospodářství u nás. Společnost .A.S.A. v České republice poskytují nejen komplexní paletu služeb odpadového hospodářství, ale součástí nabídky jejích služeb je také zpracování druhotných surovin, provoz solidifikační jednotky a biodegradačních ploch. Společnost .A.S.A. mimo jiné zajišťuje sanace starých ekologických zátěží, provoz vlastních skládek a poskytuje rovněž odborné poradenství. V současné době se o plynulý běh nabízených služeb stará více než 1 600 zaměstnanců .A.S.A.

www.asa-group.com

HÁJEK

HÁJEK

www.hajek-reklama.cz

České okruhy

České okruhy

www.ceskeokruhy.cz