Partneři v sezóně 2018:

 

 

 

Petr Fulín s vozem CUPRA TCR míří do tří různých šampionátů TCR

21.03.2018

Petr Fulín nastoupí v sezoně 2018 ve třech různých sériích TCR, český jezdec se v rámci TCR Germany představí i divákům v Mostě.

Petr Fulín se po loňském zisku třetího mistrovského titulu v ETCC rozhodl bojovat v evropských závodech šapionátu TCR a odstartuje s novým vozem CUPRA TCR. Přední český okruhový závodník bude už čtvrtou sezonu v řadě bojovat o vavříny na evropských okruzích za podpory českého importéra značky SEAT.

„Mám velkou radost, že po třech velmi úspěšných sezonách můžeme s Petrem Fulínem pokračovat v propagaci nejsportovnějších cestovních vozů na trhu a nově představit závodní vůz CUPRA TCR “ říká Aleš Novák, ředitel divize SEAT společnosti Porsche Česká republika. „Stejně jako loni se mohou čeští fanoušci i letos těšit na skvělé okruhové závody, protože německý seriál TCR Germany zavítá koncem dubna do Mostu a na startu tohoto závodu nebude chybět ani vůz CUPRA TCR  Petrem Fulínem za volantem.“

CUPRA TCR a talentovaný jezdec se představí v evropských závodech tří šampionátů  TCR. Za volant závodního vozu CUPRA TCR v  bude v sezoně 2018 usedat Petr Fulín v barvách týmu FULLIN RACE ACADEMY.

„Je skvělé mít možnost startovat se zcela novým vozem CUPRA TCR. V letošním projektu chceme představit novinku CUPRA TCR v širším spektru evropských závodů TCR. Již za měsíc, ve dnech 13. až 15. dubna, vstoupíme do letošní sezony na německém okruhu Oschersleben v rámci německého mistrovství TCR Germany. O dva týdny později, 28. až 29. dubna, se pod hlavičkou seriálu TCR Germany představíme českým fanouškům na Autodromu Most. V našich společných plánech nechybí účast ve světovém poháru FIA WTCR, čekáme na potvrzení startu na Nürburgringu, kdy ve dnech 10. až 12. května plánujeme poměřit síly se světovou konkurencí. Na podzim, 21. října, uzavřeme letošní sezonu účastí ve finálovém závodě seriálu TCR Europe v domovské Barceloně,“ dodává Petr Fulín.

 

Kalendář sezóny 2018

13.-15.4.

ADAC TCR Germany

Motorsportpark Oscherleben (GER)

27.-29.4.

ADAC TCR Germany

Autodrom Most (CZE)

11.-13.5.

FIA WTCR *

Nürburgring Nordschleife (GER)

19.-21.10.

TCR Europe

Circuit de Barcelona (ESP)

 

*účast bude potvrzena

 

CUPRA TCR a Petr Fulín míří do šampionátu TCR

Zpět na seznam novinek