Partneři v sezóně 2018:

 

 

 

První víkend sezóny přinesl týmu pár bodů a naději ve zlepšení

14.04.2022

Rozjezd ročníku 2022 TCR Eastern Europe sice nedopadl výsledkově podle představ, ale Petr Fulín zůstává optimistou – na Hungaroringu jezdci FULLINRACE ACADEMY Petr Čížek a Carol Wittke předvedli zodpovědný výkon.

"Na první pohled to nebylo ono, ale přesto je na čem stavět," hodnotí Fulda výkon obou jezdců. Ačkoliv tým před prvním podnikem testoval a dosahované časy byly velmi dobré, komplikované počasí na úvod závodního programu udělalo ambicím čáru přes rozpočet. "Petr se v kvalifikaci trápil a myslím, že ani Carol nebyl spokojen. Tomu odpovídala i sobota, kde oba kluci jeli tempem, které odpovídalo posunu startovním polem, ale Petr na lepší než šesté místo nedosáhnul a Carol, který měl reálně na to bojovat o stupně vítězů, doplatil na smůlu v závodním incidentu, kdy se soupeřem bojovali o umístění," dodává šéf stáje.

Pozitivem je snaha jezdců se zlepšovat a hlavně fakt, že vozy nejsou poškozené. To ostatně potvrzuje i Petr Fulín: "Moc jsme se těšili, ale start sezóny nám nevyšel. Je to ale lepší jak loni, kdy jsme měli ještě větší smůlu a trápila nás technika. Věřím, že příště kluci přidají na bojovnosti a bude to lepší." První červnový víkend se jede na rakouském Red Bull Ringu.

TCR Eastern Europe – Hungaroring

Zpět na seznam novinek