Partneři v sezóně 2018:

 

 

 

Plán pro Slovensko splněn, FULLINRACE ACADEMY drží třetí místo

23.08.2022

Bohatší startovní pole a především pokračující souboj o pozice v šampionátu, takový byl víkend TCR Eastern Europe na Slovakia Ringu. V předposledním víkendu sezóny nemohl chybět ani tým Petra Fulína s Petrem Čížkem za volantem.

Mostecký jezdec si dal za cíl letos vybojovat třetí místo v poháru jezdců a byť se v kvalifikaci umístil pátý, v úvodní jízdě bral pohár za třetí místo: "V sobotu jsem ze závodu víc vytěžit asi nemohl. Získal jsem dvě místa a byl jsem spokojený." V neděli se pak o umístění musel pořádně poprat: "Start se nepovedl, zlobilo mě řazení a propadl jsem se o tři místa. O kolo později ztráta byla ještě větší a najednou jsem byl desátý. Ale nakonec jsem si to moc užil, hodně jsem bojoval a se čtvrtým místem v cíli jsem naprosto spokojen."

Díky tomuto umístění nyní Čížek drží více než dvacetibodový náskok na čtvrtého muže tabulky jezdců, i mezi týmy se FULLINRACE ACADEMY drží na bronzové příčce. "Na domácí trať se těším, snad přijde co nejvíc fanoušků a třetí místo si pohlídáme," zve fanoušky Petr Čížek na finálový podnik na mosteckém Autodromu. Ten se koná 3. a 4. září.

Foto k novince: Plán pro Slovensko splněn, FULLINRACE ACADEMY drží třetí místo

Zpět na seznam novinek