Partneři v sezóně 2018:

 

 

 

Sezóna 2022 míří do finále s Petry Čížkem i Fulínem

31.08.2022

Stáj FULLINRACE ACADEMY se připravuje na závěrečné vystoupení v seriálu TCR Eastern Europe. Na mosteckém Autodromu se tentokrát kromě Petra Čížka, jenž bojuje o třetí místo v tabulce jezdců, představí i šéf týmu Petr Fulín. Pro Fuldu to přitom bude první letošní závodní víkend přímo za volantem.

A bude to návrat na místo činu. Téměř před rokem se na čtyřkilometrové trati pod Hněvínem Fulda blýsknul skvělými časy ve světové společnosti jezdců WTCR; od té doby nezávodil. "Po roce si zase vyzkouším závodní režim a moc se na to těším. Ambicemi nehořím, kluci jedou o finálové umístění, zatímco já jsem skoro rok pomyslně nebyl v autě," říká před víkendem Petr Fulín. Jeho účast je dána tím, že Carol Wittke bohužel z osobních důvodů návrat na závodní tratě stále odkládá, a tak se objevila možnost jet s jeho vozem: "Sice se těším, ale důvod, proč vlastně budu závodit, mě mrzí. Carolovi děkuji za nabídku, abych využil jeho auto, které je volné. A samozřejmě hlavním úkolem pro nás je, aby se Petru Čížkovi povedlo udržet třetí místo v šampionátu."

Právě domácí jezdec má našlápnuto k tomu obsadit post druhého vicemistra série. "Loni byl třetí Carol a letos to snad vyjde Petrovi. Má dobré tempo a letos jde neustále nahoru. V prvním závodě na Slovakia Ringu se mi moc líbil a je škoda, že mu nevyšel úvod roku. Jinak by na tom mohl být ještě lépe," hodnotí Čížkovy výkony Petr Fulín. Mostecké závody se jedou během prvního záříjového víkendu, neváhejte tedy dorazit a podpořit FULLINRACE ACADEMY přímo na místě.

Foto k novince: Sezóna 2022 míří do finále s Petry Čížkem i Fulínem

Zpět na seznam novinek