Partneři v sezóně 2018:

 

 

 

FULLINRACE ACADEMY rozjíždí pátou sezónu TCR Eastern Europe

08.04.2023

Tým Petra Fulína nemůže chybět na startu nové, páté sezóny šampionátu TCR Eastern Europe, která se rozjíždí o víkendu na Oscherslebenu. Tentokrát kromě Carola Wittkeho za volant CUPRY Leon Competition TCR usedne také přímo Petr Fulín.

Petr Fulín senior, slušelo by se dodat. "Fulda junior" se totiž na předsezónních testech týmu svezl spolu se šéfem stáje "Fuldou seniorem" a ve hře byla varianta, že by na německé trati závodil on. "Se synem jsme se ohledně tohoto víkendu rozhodli tak trochu spontánně, podobně jako o našem závodním svezení v letošní roce. Nadále servisujeme Carolovo auto a já s ním pracuji jako kouč, nicméně jsme koupili další vůz a za jeho volantem se budeme během roku střídat," vysvětluje Petr Fulín letošní ambice týmu. Ty výsledkové jdou tak trochu stranou, důležité je, aby vozy fungovaly a všichni si nový ročník TCREE pořádně užili: "Vůz, který jsme koupili, jel ve Skandinávii a stále je na něm dost práce, takže spíše improvizujeme a jedeme si to užít. U Carola vím, že má na to bojovat o dobrá umístění, u mě je cokoliv na trati vlastně nadplán."

Ani ne čtyřkilometrový Oschersleben je novou tratí v kalendáři série, ta ale bude stejně jako dosud čítat šest víkendů. Během roku se pojede také na Hungaroringu, Red Bull Ringu, závody budou hostit také Slovakia Ring a Autodrom Most, sezónní finále je v plánu na začátku září na brněnském Masarykově okruhu. Závody bude možné sledovat na YouTube, ty oscherslebenské startují v neděli v 10:50 a 14:15.

Foto k novince: FULLINRACE ACADEMY rozjíždí pátou sezónu TCR Eastern Europe

Zpět na seznam novinek